Kursuse sisu

Kursuse sisu on jagatud 4 mooduliks, kus igas moodulis tegeleme sügavuti ühe teemaga, liikudes järjest edasi, et kursuse lõppedes oleksid valmis vastu võtma iseend, oma seksuaalsust ja oma keha kui kõige ilusamat kingitust siin maailmas.

 • 1. Moodul - Nais ja meesenergiad, piirangud seksuaalsuses ja yonimuna

 • 2. Moodul - Sensuaalne kehatunnetus - anatoomia, füüsilised probleemid ja taoistlik kehatunnetus

 • 3. Moodul - Orgasm ja häbi vabastamine - orgasmid ja kehasse salvestunud kogemused ning nende vabastamine

 • 4. Moodul - Suhted, seksuaalenergia kui manifesteeriv jõud ja hääle vägi

Millest kursus koosneb

Kursuse materjal koosneb iga osa kohta tutvustavast videoloengust ning audiofailidest harjutustega. Lisaks toetavad meditatsioonid ning hingamisharjutused. Materjali maht on koostatud arvestusega, et igapäevaselt treenid oma intiimlihaseid 15-20 minutit ja nädala jooksul leiad aega 1 tunni, et vaadata videoid parema ühenduse loomiseks oma naiselikkusega.

Kuidas me koos kulgeme

Kursus avaneb registreerunutele siin koolituskeskkonnas kursuse alguses mai lõpus ja kogu materjal jääb sinu kasutusse kuni oktoobri lõpuni. See on 4-nädalane toetatud online kursus, kus saad tajuda ning omandada materjali omas tempos. Hoiame sulle kogu teekonna vältel ruumi ning tuge, et see kõik kulgeks mõnusalt.

 • Juhendatud online kohtumised

  28. mai; 4. juuni; 11. juuni ja 17. juuni

  Kohtume kursuse jooksul neljal korral, kus läheme teemasse sügavamale. Arutame, avame, vastame küsimustele ja loome võimaluse jagada oma lugu ning kogemust.

 • Ühine ruum FB grupis

  Jagamine ning ühtsustunne

  Ühises kinnises FB grupis on võimalik hoida fookust, saada inspiratsiooni ning vahetada kogemusi.

 • Individuaalne tugi

  Oleme Su jaoks olemas

  Kõigil osalejatel on võimalik kursuse vältel küsida oma personaalseid küsimusi ka individuaalselt. Soovi korral oleme olemas nii teraapiaks kui coachinguks, just nii nagu sina seda vajad. Üks kord coachingut ja/või teraapiat osalejatele soodushinnaga (25 eurot).

Kursuse maksumus

Kursust juhendavad

Hele Soomets

Hele on juhtimiscoach ning arenguteejuht. Lisaks on ta kümmekond aastat pühendunud yonimuna saladustesse, mille jooksul on tuhanded Eesti naised leidnud võimaluse selle iidse tarkusega ühenduda, et end tervendada. Olles 14 aastat tegelenud isikliku teadlikkuse kasvamisega läbi Krija jooga, jagab ta oma kogemust, et inspireerida naisi elama kerguses ning silmade särades. Hele tegemiste kohta saad veel lugeda: www.jadeeggs.ee ja www.helesoomets.com

Merliis Sulg

Merliis on holistiline naiseenergia tervenduse terapeut. Enesearenegu teekonnal on Merliis teadlikult olnud 13 aastat, õppides erinevaid teraapiameetodeid, tantra saladusi, naiselikkuse praktikaid, mandala tantse ja erinevaid energiapraktikaid. "Minu suureks kutsumuseks on naistele nende teekonnal ruumi hoidmine, naiste ringide hoidmine, naiste praktikate läbiviimine ja sündmuste korraldamine”. Merliisi tegemiste kohta saad veel lugeda: www.sunara.ee või Sunara Fb lehel